KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12767574
nr 1276 7574
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Etsning, "Roslagsbanan", PT, Signerad. Motivet: 39x55 cm
måndag 23 september 2019
kl 19:59:03
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl